Αποτελέσματα 2022-2023

Συγχαρητήρια σε όλους τους μαθητές και τις μαθήτριες μας που πέτυχαν φέτος με την εισαγωγή τους στα ΑΕΙ.

Οι προσπάθειες και οι κόποι σας σας οδήγησαν στην ΕΠΙΤΥΧΙΑ! Σας ευχόμαστε να κατακτήσετε τους στόχους σας.

Συγχαρητήρια και σε εσάς που κάνατε την προσπάθεια σας και δεν πετύχατε την επιλογή σας, αλλά να θυμάστε πως ήταν απλά μια εξέταση. Ευχόμαστε μελλοντικές επιτυχίες και χαρές στην ζωή σας και σε ότι άλλο κάνετε.

Συγχαρητήρια και στους εκπαιδευτικούς του λυκείου μας που με τις γνώσεις και την εμπειρία στάθηκαν κοντά στους μαθητές και τις μαθήτριες και τους παρείχαν παιδεία και παράλληλα μόρφωση.

Επίσης εκφράζουμε και τα συγχαρητήρια στους γονείς που συνέβαλαν στην επιτυχία με την στήριξη και την βοήθεια που τους παρείχαν.

Ο σύλλογος εκπαιδευτικών του 5ου Λυκείου θα είναι κοντά σας και θα καμαρώνει με κάθε επιτυχία σας.

Αλεξοπούλου Ευαγγελία